Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

      

            Slavoj Koloveč
                         oddíl kopané
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                 
               

Plzeňský kraj › 2017 A3A - I.B třída A

 

Odehrané zápasy

26. kolo

Sobota 16. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Doksanský Tomáš - Komanec Petr, Domanický Robert.

Sobota 16. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Špiral Václav.

Sobota 16. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Sirový Václav.

Sobota 16. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Vaněk Matěj.

Sobota 16. 6. 2018 15:00

Rozhodčí: Hájek Zdeněk - Hálek Pavol, Štěpán Zdeněk.

Sobota 16. 6. 2018 15:00

Rozhodčí: Fanfule Ladislav.

Sobota 16. 6. 2018 10:00

Rozhodčí: Šiška Pavel - Křen Jiří, Červený Václav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. FK Staňkov 26 22 0 4 88:25 64 2 0
2. TJ ZD Meclov 26 20 0 6 73:28 62 2 4
3. TJ Start Bělá n./Radbuzou 26 20 0 6 93:46 60 3 3
4. TJ Sparta Dlouhý Újezd 26 17 0 9 69:34 53 1 3
5. FK Planá 26 14 0 12 63:46 42 3 3
6. TJ Slavoj Koloveč 26 15 0 11 44:53 41 5 1
7. SK Kdyně 1920 26 12 0 14 47:62 33 3 0
8. TJ Sokol Postřekov 26 11 0 15 43:50 33 4 4
9. TJ Sokol Kozolupy 26 11 0 15 51:70 31 2 0
10. TJ SOKOL Stráž 26 9 0 17 44:68 31 1 5
11. TJ Slavoj Chodová Planá 26 10 0 16 63:87 31 1 2
12. Sp. - První chodská Klenčí 26 8 0 18 43:76 24 3 3
13. TJ Sokol Bor 26 7 0 19 39:66 22 0 1
14. FC Dynamo Horšovský Týn 26 6 0 20 33:82 19 1 2
                 
                 
               

Domažlice › 2017 A1A - II. třída

 

Odehrané zápasy

26. kolo

Neděle 17. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Šporer Josef - Kadlec Jan, Svičarský Petr.

Neděle 17. 6. 2018 16:00

Rozhodčí: Mifková Hedvika - Kastl Jan, Štěpán Zdeněk.

Sobota 16. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Novotný ing. Karel.

Sobota 16. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Uzel Jan.

Sobota 16. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Šporer Josef.

Sobota 16. 6. 2018 17:00
Osvračín A - H.Týn B

Rozhodčí: Svičarský Petr.

Sobota 16. 6. 2018 17:00

Rozhodčí: Pareský Vladislav.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Krchleby 26 23 0 3 102:32 67 3 1
2. Chodov A 26 22 0 4 105:22 66 3 3
3. Č.Kubice 26 19 0 7 97:54 57 2 2
4. Koloveč B 26 19 0 7 90:41 56 2 1
5. Postřekov B 26 15 0 11 74:58 47 0 2
6. Osvračín A 25 15 0 10 87:53 46 4 5
7. Tlumačov B 26 11 0 15 55:59 37 1 5
8. Poběžovice 26 11 0 15 49:57 35 3 5
9. Mrákov B 26 10 0 16 53:71 30 2 2
10. Srby 26 11 0 15 40:65 29 5 1
11. Kvíčovice 26 8 0 18 47:72 23 5 4
12. H.Týn B 25 6 0 19 40:77 18 3 3
13. Blížejov 26 6 0 20 27:126 17 1 0
14. Holýšov B 26 5 0 21 40:119 15 1 1
                 
               

Sezona 2018/2019 začíná 25 - 26 srpna 2018

                   Přátelské utkání - pouť

19. srpna 2018 od 16.00 hod. - neděle                      Slavoj Koloveč  -  Sokol Mrákov

          Další přátelská utkání jsou v jednání.