Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo Rozvadov - Slavoj Koloveč

10. 8. 2014

1. kolo Rozvadov - Slavoj Koloveč

0:4 (0:2)

Branky : Pavlík, Došek T., Lucák, Kadlec

Kolegové v Plzni vidí Koloveč znovu na trůnu, my v Domažlicích s bezbřehým optimismem šetříme. Po skalpu dlouholetých ´vládců kraje´ určitě půjdou exdivizní ZČE Plzeň, Slavia Vejprnice nebo TJ Přeštice. Už dnes Koloveč uvidí, jak silný doma bude podle nás další z favoritů soutěže, útočný a dobře sehraný mančaft bohatého Rozvadova s výběrem kvalitních hráčů z Tachova a okolí, včetně nových posil Jaroslavem Malým a Martinem Dvořákem. Vždyť Rozvadov potrápil v přípravě i posílený divizní Tachov!

Úřadující mistr má užší kádr. a i když je nabitý hráči se zkušenostmi z ligy (T. Došek, L. Došek, Baxa a Milota), stárne. Koloveč absolvoval kvalitní přípravu, v níž změřil síly většinou s divizními týmy, a dokud byly síly, vedl si dobře. Defenzivě však chyběla výška Petra Bukovského, který se vrátil do Osvračína. Navíc tým opustil kanonýr Václav Šperl, a i když se Jan Pavlík snaží, je rozdíl dát 30 nebo 16 gólů. Nikdo nový nepřišel, proto se nikdo ze stávajících hráčů nesmí zranit. „O síle Rozvadova víme, hraje tam asi sedm kluků z Tachova se zkušenostmi z divize, navíc je tam teď Jarda Malý. My však chceme soutěž začít dobře, a byť to třeba nebude s takovým rozdílem jako minule, krajský přebor znovu vyhrát," varuje bojovník Roman Baxa.

Trenér Hirschl k zápasu dodal : Měli jsme informace o soupeři z posledního přípravného zápasu. Mají v kádru 8-9 hráčů z Tachova ,kde hráli divizi a posílil je Jarda Malý ,tak jsme čekali těžký zápas na úzkém hřišti. Nic jsme nepodcenili. Utkání se vyvíjelo v náš prospěch od prvního golu. Bohužel ,opět nás trápilo proměňování šancí ,mohli jsme dát víc golů.Soupeř měl také šance ,ale ty pochytal Petr Fillinger. Mrzí mě zranění Michala Tesaře ,musel odstoupit během první půle. Zřejmě bude pár týdnů chybět.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář