Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování 2014/2015

6. 7. 2014

A1A - Krajský přebor mužů

 

1. kolo 10.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0101 Rozvadov Koloveč 09.08. 17:00 SO  
 
A1A0102 Rokycany B Hor.Bříza 10.08. 17:00 NE  
 
A1A0103 Přeštice Holýšov 09.08. 17:00 SO  
 
A1A0104 Dynamo ZČE Horažďovice 09.08. 10:15 SO  
 
A1A0105 Rapid Domažlice B 09.08. 17:00 SO  
 
A1A0106 Bolevec Zruč 09.08. 17:00 SO  
 
A1A0107 Chotíkov H. Týn 09.08. 17:00 SO  
 
A1A0108 Vejprnice Černice 09.08. 17:00 SO  
 


 

2. kolo 17.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0201 Koloveč Černice 17.08. 16:00 NE  
 
A1A0202 H. Týn Vejprnice 17.08. 15:00 NE Oplotec
 
A1A0203 Zruč Chotíkov 16.08. 17:00 SO  
 
A1A0204 Domažlice B Bolevec 17.08. 17:00 NE UMT
 
A1A0205 Horažďovice Rapid 17.08. 17:00 NE  
 
A1A0206 Holýšov Dynamo ZČE 17.08. 17:00 NE  
 
A1A0207 Hor.Bříza Přeštice 16.08. 17:00 SO  
 
A1A0208 Rozvadov Rokycany B 16.08. 17:00 SO  
 


 

3. kolo 24.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0301 Rokycany B Koloveč 24.08. 17:00 NE  
 
A1A0302 Přeštice Rozvadov 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0303 Dynamo ZČE Hor.Bříza 23.08. 10:15 SO  
 
A1A0304 Rapid Holýšov 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0305 Bolevec Horažďovice 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0306 Chotíkov Domažlice B 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0307 Vejprnice Zruč 23.08. 17:00 SO  
 
A1A0308 Černice H. Týn 23.08. 17:00 SO  
 


 

4. kolo 31.08.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0401 Koloveč H. Týn 31.08. 16:00 NE  
 
A1A0402 Zruč Černice 30.08. 17:00 SO  
 
A1A0403 Domažlice B Vejprnice 31.08. 17:00 NE UMT
 
A1A0404 Horažďovice Chotíkov 31.08. 17:00 NE  
 
A1A0405 Holýšov Bolevec 31.08. 17:00 NE  
 
A1A0406 Hor.Bříza Rapid 30.08. 17:00 SO  
 
A1A0407 Rozvadov Dynamo ZČE 30.08. 17:00 SO  
 
A1A0408 Rokycany B Přeštice 31.08. 17:00 NE  
 


 

5. kolo 07.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0501 Přeštice Koloveč 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0502 Dynamo ZČE Rokycany B 06.09. 10:15 SO  
 
A1A0503 Rapid Rozvadov 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0504 Bolevec Hor.Bříza 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0505 Chotíkov Holýšov 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0506 Vejprnice Horažďovice 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0507 Černice Domažlice B 06.09. 17:00 SO  
 
A1A0508 H. Týn Zruč 07.09. 15:00 NE Oplotec
 


 

6. kolo 14.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0601 Koloveč Zruč 14.09. 16:00 NE  
 
A1A0602 Domažlice B H. Týn 14.09. 17:00 NE UMT
 
A1A0603 Horažďovice Černice 14.09. 17:00 NE  
 
A1A0604 Holýšov Vejprnice 14.09. 17:00 NE  
 
A1A0605 Hor.Bříza Chotíkov 13.09. 17:00 SO  
 
A1A0606 Rozvadov Bolevec 13.09. 17:00 SO  
 
A1A0607 Rokycany B Rapid 14.09. 17:00 NE  
 
A1A0608 Přeštice Dynamo ZČE 13.09. 17:00 SO  
 


 

7. kolo 21.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0701 Dynamo ZČE Koloveč 20.09. 10:15 SO  
 
A1A0702 Rapid Přeštice 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0703 Bolevec Rokycany B 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0704 Chotíkov Rozvadov 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0705 Vejprnice Hor.Bříza 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0706 Černice Holýšov 20.09. 16:30 SO  
 
A1A0707 H. Týn Horažďovice 21.09. 15:00 NE Oplotec
 
A1A0708 Zruč Domažlice B 20.09. 16:30 SO  
 


 

8. kolo 28.09.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0801 Koloveč Domažlice B 28.09. 16:00 NE  
 
A1A0802 Horažďovice Zruč 28.09. 16:30 NE  
 
A1A0803 Holýšov H. Týn 28.09. 16:30 NE  
 
A1A0804 Hor.Bříza Černice 27.09. 16:30 SO  
 
A1A0805 Rozvadov Vejprnice 27.09. 16:30 SO  
 
A1A0806 Rokycany B Chotíkov 28.09. 16:30 NE  
 
A1A0807 Přeštice Bolevec 27.09. 16:30 SO  
 
A1A0808 Dynamo ZČE Rapid 27.09. 10:15 SO  
 


 

9. kolo 05.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A0901 Rapid Koloveč 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0902 Bolevec Dynamo ZČE 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0903 Chotíkov Přeštice 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0904 Vejprnice Rokycany B 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0905 Černice Rozvadov 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0906 H. Týn Hor.Bříza 05.10. 15:00 NE Oplotec
 
A1A0907 Zruč Holýšov 04.10. 16:00 SO  
 
A1A0908 Domažlice B Horažďovice 05.10. 16:00 NE UMT
 


 

10. kolo 12.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1001 Koloveč Horažďovice 12.10. 16:00 NE  
 
A1A1002 Holýšov Domažlice B 12.10. 16:00 NE  
 
A1A1003 Hor.Bříza Zruč 11.10. 16:00 SO  
 
A1A1004 Rozvadov H. Týn 11.10. 16:00 SO  
 
A1A1005 Rokycany B Černice 12.10. 16:00 NE  
 
A1A1006 Přeštice Vejprnice 11.10. 16:00 SO  
 
A1A1007 Dynamo ZČE Chotíkov 11.10. 10:15 SO  
 
A1A1008 Rapid Bolevec 11.10. 16:00 SO  
 


 

11. kolo 19.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1101 Bolevec Koloveč 18.10. 15:30 SO  
 
A1A1102 Chotíkov Rapid 18.10. 15:30 SO  
 
A1A1103 Vejprnice Dynamo ZČE 18.10. 15:30 SO  
 
A1A1104 Černice Přeštice 18.10. 15:30 SO  
 
A1A1105 H. Týn Rokycany B 19.10. 15:00 NE Oplotec
 
A1A1106 Zruč Rozvadov 18.10. 15:30 SO  
 
A1A1107 Domažlice B Hor.Bříza 19.10. 15:30 NE UMT
 
A1A1108 Horažďovice Holýšov 19.10. 15:30 NE  
 


 

12. kolo 26.10.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1201 Koloveč Holýšov 26.10. 14:30 NE  
 
A1A1202 Hor.Bříza Horažďovice 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1203 Rozvadov Domažlice B 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1204 Rokycany B Zruč 26.10. 14:30 NE  
 
A1A1205 Přeštice H. Týn 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1206 Dynamo ZČE Černice 25.10. 10:15 SO  
 
A1A1207 Rapid Vejprnice 25.10. 14:30 SO  
 
A1A1208 Bolevec Chotíkov 25.10. 14:30 SO  
 


 

13. kolo 02.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1301 Chotíkov Koloveč 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1302 Vejprnice Bolevec 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1303 Černice Rapid 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1304 H. Týn Dynamo ZČE 02.11. 14:00 NE Oplotec
 
A1A1305 Zruč Přeštice 01.11. 14:00 SO  
 
A1A1306 Domažlice B Rokycany B 02.11. 14:00 NE UMT
 
A1A1307 Horažďovice Rozvadov 02.11. 14:00 NE  
 
A1A1308 Holýšov Hor.Bříza 02.11. 14:00 NE  
 


 

14. kolo 09.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1401 Koloveč Hor.Bříza 09.11. 14:00 NE  
 
A1A1402 Rozvadov Holýšov 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1403 Rokycany B Horažďovice 09.11. 14:00 NE  
 
A1A1404 Přeštice Domažlice B 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1405 Dynamo ZČE Zruč 08.11. 10:15 SO  
 
A1A1406 Rapid H. Týn 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1407 Bolevec Černice 08.11. 14:00 SO  
 
A1A1408 Chotíkov Vejprnice 08.11. 14:00 SO  
 


 

15. kolo 16.11.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A1A1501 Vejprnice Koloveč 15.11. 13:30 SO  
 
A1A1502 Černice Chotíkov 15.11. 13:30 SO  
 
A1A1503 H. Týn Bolevec 16.11. 13:30 NE Oplotec
 
A1A1504 Zruč Rapid 15.11. 13:30 SO  
 
A1A1505 Domažlice B Dynamo ZČE 16.11. 13:30 NE UMT
 
A1A1506 Horažďovice Přeštice 16.11. 13:30 NE  
 
A1A1507 Holýšov Rokycany B 16.11. 13:30 NE  
 
A1A1508 Hor.Bříza Rozvadov 15.11. 13:30 SO  
 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA