Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Koloveč - Chotíkov

26. 5. 2014

Koloveč – Chotíkov 7:3

Vedoucí tým přeboru Plzeňského kraje jen tak něco nepoloží. Fotbalisté Kolovče sice prohrávali na domácím hřišti s Chotíkovem po pěti minutách hry 0:1, během necelých čtyřiceti minut ovšem dokázali protivníkovi nasázet hned sedm branek a zápas nakonec ovládli 7:3

4,07. To je průměr vstřelených branek Kolovče na jedno utkání. Ofenzivní síla klubu je vskutku impozantní, i díky exligovému útočníkovi Tomáši Doškovi, který v jejím dresu nyní působí.

Hosté přesto zvedli oslavně ruce nad hlavu jako první, v 5. minutě pálil Lopata. Jenomže pak přišel úsek od 22. do 60. minuty, v němž domácí rozvlnili síť sedmkrát. Čtyřikrát se trefil Pavlík, jedním gólem také přispěl Tomáš Došek.

Chotíkov se trefami Koce v 69. a 83. minutě snažil vrátit do hry, ale už mu to nebylo nic platné. Odjel poražen v poměru 3:7.

Koloveč je už dávno jistým vítězem plzeňského přeboru, naopak situace ve spodních patrech tabulky je zamotaná. Mezi posledními pěti týmy je pouze čtyřbodový rozestup.Koloveč přejel soupeře jako parní válec. „Důležité pro vývoj utkání bylo, že jsme brzy prohrávali. Od té doby jsme začali bojovat a zápas zaslouženě ovládli," vytušil sekretář Kolovče Pavel Kruml.


Poločas: 3:1. Branky: 22. T. Došek, 40., 41., 50. a 60. Pavlík, 48. Tesař, 58. Lucák – 5. Lopata, 68. a 83. Koc. Nejlepší hráči: Pavlík/Tesař – Koc. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 1:0. Diváci: 180.


Koloveč: P. Fillinger – Bukovský (70. M. Fillinger), Tesař, L. Došek, Lucák, Baxa, Černohorský, Šlajs (46. Milota), Pavlík, Kadlec (46. Šperl), T. Došek. Trenér: Hirschl.


Chotíkov: Šídlo – Hulina, Koc, Puchmertl, Scheinherr, Lopata (86. Bříza), M. Míka (80. Prais), Hartl, Pechler, D. Míka. Trenér: Urbánek.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krajský přebor nebo divize?

doktor,10. 6. 2014 18:59

Hrajete perfektní fotbal, nemáte konkurenci a to Vám bude stačit další léta? Je třeba myslet trochu výš! Tak řekněte všem věrným fandům i těm, kteří drží palce na dálku - co bude dál ? Pořád budete dávat bůra a víc, máte z toho radost? Když jo, tak to zabalte!