Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srby - Slavoj Koloveč

25. 6. 2013

      Sokol SRBY  -  Slavoj KOLOVEČ  C     2:2  /1:1/  na pokutové kopy 5:4


Sestava:Adamec, Musil, Gottinger, Dvořák, Duchoň, Tengler, Brožovský, Vyhnal, Hodan, Pavlík, Schwarz

Náhradníci:Kadlec, Pluhař, Soupír

Branky: Gottinger, Kadlec

Žlutá karta: Dvořák

Zápas se hrál na podmáčeném povrchu,který našim hráčům nevyhovoval, kdežto soupeř se tomuto povrhu velmi rychlé přizpůsobil a tak hra se přelévala z jedné strany na druhou. V  10. minutě jsme z jedné obyčejné akce po pěkné střele soupeřova hráče obdrželi branku. Naši hráči stále chtěli hrát kostruktivní kopanou, ale nedařilo se.V druhé polovině zápasu hrál soupeř v oslabení  o jednoho hráče (zraněn a nebyl náhradník). Našim hráčům se nepodařilo dát vítězný gól i když jsme měli dvě ložené  příležitosti  a každé mužsto vstřelilo po jedné brance.Na penaltový rozstřel jsme bohužel prohráli.

Vyjádření trenéra: Hrál se poslední zápas ročníku 2012-2013 a že nebudeme sestupovat bylo rozhodnuto již v předešlých zápasech. Naši hráči však nepředvedli takový výkon jako v minulém utkání a i když jsme tentokráte  hráli v oslabené sestavě, mělo by se proti 10 hráčům soupeře vyhrávat.

Jelikož u mužstva C  s působením končím, přeji mu v dalších ročnících úspěch i boj o první místo ve III. třídě.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář