Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Koloveč C - Hlohová

9. 6. 2013

 

   Slavoj Koloveč C - Hlohová    3:1  /0:1/


Sestava: Troubil, Musil, Gottinger, Dvořák, Duchoň, Brožovský, Vyhnal, Polák, Hodan, Pavlík, Schwarz

Náhradníci:Benda, Tengler,Dolejš 

Branky:Schwarz 2, Benda 

Celý zápas byl hrán z obou stran korektně a slušně a tak rozhodčí řidil zápas v poklidu a velmi dobře ke spokojenosti obou mužstev.Z nářízeného pokutového kopu v náš prospěch jsme po jeho opakování nedali branku a ani z dalších několika vyložených šancí a tak nás soupeř potrestal brankou z rychlého protiútoku při špatném  bránění našich obránců. To co naši hráči v prvé polovině nedali se ani věřit nechtělo.

Za nepříznivého stavu nastupovali naši do druhého poločasu po bouřlivější debatě v průběhu přestávky mezi poločasy s odhodláním stav zvrátit.

Po značné převaze v poli se nám podařilo vyrovnat a dát i druhou branku. Přesto soupeř utočil ojediněle a mohl i skórovat. Stálo při nás trochu fotbalové štěstí. Třetí branku jsme dali minutu před ukončením zápasu.

Vyjádření trenéra: Soupeř je v tabulce III. třídy na posledním místě a musím říci, že naši hráči při mém působení u mužstva proti soupeři nikdy nedokázali výrazně zvítězit. Naše vítězství bylo nutností.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář