Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Koloveč C - FK Miřkov

22. 4. 2013

 Slavoj KOLOVEČ  C -  FK Miřkov    5:4 p  2:2 /0:0/

 

                        Adamec

                   Dolejš     Kadlec      Gottinger     Duchoň

                   Musil      Brožovský     Polák         Hodan

                             Pavlík                     Schwarz

Náhradníci: Tengler,Benda,Pluhař

 

I když soupeř je v prvé polovině soutěžní tabulky z průběhu hry v prvním poločase to nebylo znát. Dá se říci, že jsme soupeře i chvílemi přesnou kombinací  přehrávali. Soupeř byl hratelný.Škoda , že jsem znabytnutých šancí nevyužili alespoň jednu. Poločas tak skončil nerozhodným výsledkem 0:0. V průběhu 1.poločasu se zranil Brožovský a byl střídán Tenglerem.

Druhý poločas z naší strany byl hrán stejným způsobem, ale při fatální chybě našeho brankáře soupeř získal vedení. Zvýšenou bojovností po pěkné akci jsme vyrovnali  brankou Schwarze.  Po 15 minutě druhého byl vystřídán Polák  Pluhařem a Pavlík Bendou. Střídání bylo pozitivní  a hráč Benda /dor./ dal gól a vedli jsme. I přes dobrý výkon našich hráčů se podařilo soupeři vyrovnat. A tak zápis skonči nerozhodně a došlo k penaltovému rozstřelu.

Na provedení pokutových kopů byli určeni Pluhař,Schwarz,Gottinger,Hodan,Benda. Všichni exekutoři penaltu proměnili a tak jsme zaslouženě získali 2 body

Branky: Schwarz ,Benda

 

Vyjádření  trenéra: Z výkonem jsem byl  spokojen. Někteří hráči si konečně uvědomili, že fotbal je hra kolektivu a ne jedince a jejich výkon se hned zlepšil ve prospěch mužstva.Škoda jen , že někteří hráči nedodržují taktické pokyny a tím mužstvo oslabují.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář