Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Koloveč - Motorlet Praha

5. 6. 2011

Slavoj Koloveč - Motorlet Praha 0:5 (0:2)

V předposledním domácím zápase přivítal Slavoj na domácím hřišti pátý celek Divize A. Slavoj mohl již ve 2. minutě jít do vedení, ale střela Kožíška na prázdnou branku směřovala vedle. Slavoj si dále vytvářel brankové šance, které ale v brance po střelách Šperla a Kožíška neskončili.Vstřelit branky zápasu se podařilo pouze hostům, v prvním poločase šli do vedení 0:2 a ve druhém poločase nastříleli další tři branky a odvezli si zaslouženě tři body.  Nemohocnost vstřelení branky v domácím zápase a konečný výsledek 0:5 domácí fanoušci již dlouho nezažili.

V posledním domácím zápase přivítá doma Slavojve středu 8.6 os 18:00 v předehrávce rezervu Bohemians 1905.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Barca

FC,7. 6. 2011 23:55

Tak Barcu Koloveč připomíná jen barvou dresů. O nějakém stylu Barcy nemůže být ani řeč. Spíš je to styl všechno na Kollera (v Kolovči na Kožicha). Nakopávanými míči se obrana těžko překonává, Šperl nedostane pořádně míč po zemi do nohy i když je rychlý a mohl by s tím pak něco udělat a o zastupování nebo taky doplňování se celoplošně po celém hřišti, tak jak to hraje opravdová Barca není vůbec vidno. Chybí tlak na balon a přímočarost po odebrání míče. O rozebírání soupeřových útočících hráčů nemluvě, viz. ty goly Motorletu (několikrát je tam hned několik hráčů úplně volných bez zahuštěného prostoru před ním a toto se nestává jenom z brejků při útočení, když se prohrává). Často zůstává velká mezera mezi zálohou a obranou, z toho mají soupeři dorážky ze střední vzdálenosti.Působí to až bezradně. Tak jaký to je potom styl, spíš hurá fotbal. Přál bych si, aby Koloveč napodoboval styl Barcelony, protože se mi její fotbal moc líbí, ale to oč se tým Krejčího na hřišti pokouší, Barcu nepřipomíná ani v nejmenším, to nemá žádný logický systém.

bc

bc,7. 6. 2011 16:28

Myslím že v Kolovči zapoměli jak se hraje fotbal.....není to jen o trenérovi,hřáčům stoupla sláva do hlavy,a výsledky nikde,s tímhle můžou tak na okres,,,,samo že vina je i na trenérovi.......

Karl von Blondhaar

Marty27,7. 6. 2011 22:25

Blahopřeju Karlovi von Blondhaarovi, že vtiskl vyhaslýmu týmu styl Barcelony, čímž se mu podařilo zachránit pro Koloveč divizi i do další sezóny... Mluví se po Plzni, že v sobotu prý Karl zachrání i SENCO...

Slavoj

Koloveč,6. 6. 2011 17:17

Ještě že vám pan Kováč nahnal na podzim bodíky, jinak už by ten přebor byl letos. S tímto stylem hry pana Krejčího bude až za rok.

sestup se blíží

anti koloveč ,5. 6. 2011 21:02

jenom 5 !! pěkně příští rok do přeboru a postupně až do okresu kam patříte !!!!

Re: sestup se blíží

mistr,5. 6. 2011 21:13

ty seš ale čurák co?? projeď si výsledky a pak tu něco mektej ty čuráku zasranej!!! už jsme zachráněný ty negramote!!!! tak se měj kreténe!! až sem zase budeš chtít napsat nějakou sačku tak si to napřed v palici rozmysli ale když tam máš hovna tak radši nemysli!!!!! měj se kreténe!!!