Jdi na obsah Jdi na menu

Slavoj Koloveč - Klatovy

30. 3. 2014

19. kolo Slavoj Koloveč - Klatovy 4:0

Poločas: 1:0, Branky: 29. a 53. Černohorský, 62. Pavlík, 87. Lucák. Nejlepší hráči: P. Fillinger/Černohorský – György   Rozhodčí: Bogdan, ŽK: 2:2.

Koloveč: Fillinger P. , Bukovský, Tesař, Došek L., Lucák, Baxa (73.Filinger M.) , Černohorský, Šlajs, Šperl (83.Duchoň), Pavlík (76.Kadlec), Došek T. Trenér: Hirschl Štěpán

Klatovy: Herman, Štengl, Cihlář, Rejthar, Janda, Mészáros, György, Sýkora, Páleník (67.Matějka), Kadlec (82.Harant). Trenér: Jakš Jiří

Šlágr 19. kola krajského přeboru mezi fotbalisty Slavoj Koloveč a SK Klatovy.

Gól záložníka Slavoje Koloveč Černohorského po půlhodině hry nalomil odhodlání fotbalistů Klatov potrápit lídra soutěže. Druhý gól Černohorského po přestávce hosty zlomil a po třetí brance z kopačky Pavlíka už na hřišti zůstalo jediné mužstvo, domácí.

Koloveč dál vládne krajskému přeboru pevnou rukou, Klatovy odjely ze čtyřbrankovým přídělem. „V první minutě byly šance na obou stranách, hosté hráli otevřený fotbal, na brejky. Gól na 1:0 změnil kurz zápasu, pak se projevila naše převaha," řekl sekretář Kolovče Pavel Kruml.