Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Koloveč - Jiskra Domažlice B

14. 4. 2014

Slavoj Koloveč – Jiskra Domažlice B 5:2

Poločas: 2:1. Branky: 9., 52. a 82. Pavlík, 15. Bukovský, 79. T. Došek PK – 34. Šot, 66. Kohout. Nejlepší hráči: Tesař/Pavlík – Šot. Rozhodčí: Štokl. ŽK: 1:1. Diváci: 240.


Koloveč: P. Fillinger – Bukovský, Tesař, L. Došek Lucák (53. M. Fillinger), Baxa, Černohorský, Šlajs, Šperl, T. Došek, Pavlík (85. Kadlec). Trenér: Hirschl.


Domažlice B: Bratanič – Kalný, Buršík, Kohout, Waldmann, Vísner (45. Lešek), Šot, Šinál, Bláha (73. Kubica), Hošek, Kubr. Trenér: Fořt.

Fotbalisté Slavoje Koloveč porazili rezervu Domažlic. Ale byla to dřina... Na snímku je kolovečský Roman Baxa v souboji s domažlickým Tadeášem Kohoutem.


Přes dvě stovky diváků sledovaly suverénní jízdu Kolovče. „Po brzkém vedení přišlo uspokojení a po chybě soupeř snížil na 2:1. Utkání jsme zvládli, ale jsme zvyklí na lepší fotbal," glosoval výsledek sekretář Kolovče Pavel Kruml.

Trenér domácích Štěpán Hirschl k zápasu dodal : Za dnešní zápas moc spokojený nejsem, protože jsme nepodali nějak optimální výkon.  Vždy když dáme dva góly na začátku zápasu tak přestáváme nasledovně hrát.  To se nám již stalo v Příkosicích a dnes znovu. Ten zápas potom spíše dohráváme v nutnosti. Takže moc spokojenosti nemám, hra se mi moc nelíbila, někteří hráči nepodali úplně optimální výkony a s takovým výkonem v dalším zápase v Horažďovicích by to určitě nešlo.  Očekávám od hráčů rapidní zlepšení,  protože musíme předvádět jiný fotbal než ten co jsme předvedli dnes.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář