Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Koloveč - FK Holýšov muži A

5. 4. 2010

Slavoj Koloveč - FK Holýšov 6:0

Branky: Parlásek 3, Kovács, Malý, Černohorský; ŽK: 1:5; ČK: 0:1

 Včerejší šlágr 19. kola Puma krajského přeboru přinesl až příliš krutou porážku pro borce z Holýšova. Dosud druhá nejlepší obrana v kraji byla pokořena šesti brankami. Před více než osmi stovkami diváků se hrálo v podstatě na jednu branku a po 90. minutách svítil na světelné tabuli stav 6:0 pro domácí Koloveč.Trenér Ivan kovács zhodnotil zápas:

"Utkání mělo typické znaky derby,převládalo hodně bojovnosti.Nám se podařilo vstřelit rychlou uklidňující branku a do přestávky ještě jednu,která nám dovolila hrát ve větší pohodě.Definitivně pak soupeře dorazil třetí gól,od tohoto okamžiku jsme na hřišti
kralovali a přidali další.I když je pro hosty rozdíl ve skóre až příliš krutý,neměl prakticky za devadesát minut brankovou příležitost. Hráči zaslouží za způsob,jakým tento těžký a důležitý zápas zvládli,uznání a pochvalu.Je zbytečné vyzvedávat jednotlivce,byl totýmový výkon a na něj je potřeba navázat i v dalších zápasech."

 

 

FOTKY ZE ZÁPASU ZDE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Divize

Přeštičák,6. 4. 2010 10:25

Dorazil jsem na pískoviště do Kolovče z Přeštic.
Rád totiž vzpomínám na divizní přeštická léta a uvítal bych v našem regionu opět republikovou soutěž.Sympatický neamaterský Slavoj válcuje jednoho soupeře za druhým a ani tuto neděli tomu nabylo jinak.Holýšov zklamal,nejenom,že se celý zápas jen bránil,nedokázal si vytvořit byť jen jedinou šanci,natož vystřelit na branku.Rozdíl mezi bývalými profesionáli a amatery byl dvě třídy.
Jen tak dál Kolofanti,příště přijdu zas.Fotbalu v Kolovči ZDAR.