Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavoj Koloveč - Domažlice B

1. 11. 2010

                                              Slavoj Koloveč : Domažlice B
                                            
                                                             9 : 1


     Sobotní utkání našich dorostenců se neslo opět ve znamení výhry a to v dosti vysokém skóre.I když úvodní gól patřil soupeři,který ve 2. minutě zápasu vyhrával 0 : 1 ,již od třetí minuty se začaly připisovat branky jen pro kolovečské dorostence.Výbornou roli sehrál i náš brankář , Tomáš Muchna,který několikrát úspěšně zasáhl proti soupeři.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

recht

Kadlís,4. 11. 2010 15:07

Ferry má recht to píše ňákej jezevec!!! Pište to dál paní Součková.

Fanoušek

Součková,3. 11. 2010 17:27

Milý fanoušku,s radostí Ti tuhle práci přenechám,ale předem Tě prosim,vždy si zkontroluj to ,co napíšeš,protože udělat ve dvou větách tři chyby je dosti nevhodné.Ty zprávy čte poměrně dost lidí a nedělalo by to dorosteneckému týmu slušnou reklamu,když už dokáží být na prvním místě v krajské soutěži,tak jim to nekaž svými příspěvky.Děkuji a příští zprávu ze zápasu ,který se sehraje v sobotu 6.11.už nechávám na Tobě.

Re: Fanoušek

Ferry,3. 11. 2010 20:55

Máte recht paní Součková.Nic mu nepředávejte , jak by to potom vypadalo.Píšete to dobře a nenechávejte se vyhecovat od nějakejch jezevců!!!

admin

Fanoušek,2. 11. 2010 19:36

Tady na internetu to stojí na dvě věci.Ten dotičný člověk který to má na starosti si stim práci vůbec neudělá.!!!Horší to už asi nebude,jako kdyby to psal prvnáček.

Re: admin

Admin,2. 11. 2010 20:33

Fanoušku, informace o zápase mi pravidelně posílá paní Součková,která si na to po každém zápase udělá čas a které za to strašně děkuji, protože nemám možnost sledovat a psát info o zápasech dorostu. Už tak mi zabírá čas psát články o A a B týmu. Tak jestli můžeš a jsi lepší než " prvňáček " jak tady píšeš tak mi je každý víkend posílej. Předem děkuji.Pavel Kruml (admin) zde je můj email: palis.kolovec@seznam.cz. a zkus se podepsat, když dokážeš kritizovat.