Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozpis Jaro 2011 Dorost

18. 3. 2011


14. kolo 27.03.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1401 Domažlice B Stod 26.03. 12:15 SO UMT
 
C2B1402 Měčín Nýrsko 26.03. 10:00 SO Hřiště Bíluky
 
C2B1403 Mrákov Horš.Týn 26.03. 10:00 SO  
 
C2B1404 Blovice Staňkov 26.03. 12:00 SO  
 
C2B1405 Hostouň Kasejovice 27.03. 10:00 NE Bělá n.Radbuzou
 
C2B1406 Sušice Koloveč 26.03. 12:15 SO UMT
 
C2B1407 Holýšov Nepomuk 27.03. 12:30 NE  
 

 

15. kolo 03.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1501 Holýšov Domažlice B 03.04. 14:00 NE  
 
C2B1502 Nepomuk Sušice 03.04. 12:15 NE  
 
C2B1503 Koloveč Hostouň 02.04. 10:00 SO  
 
C2B1504 Kasejovice Blovice 03.04. 10:30 NE  
 
C2B1505 Staňkov Mrákov 03.04. 10:00 NE  
 
C2B1506 Horš.Týn Měčín 03.04. 10:00 NE UMT Masarykova ul.
 
C2B1507 Nýrsko Stod 03.04. 10:00 NE  
 

 

16. kolo 10.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1601 Domažlice B Nýrsko 09.04. 12:15 SO UMT
 
C2B1602 Stod Horš.Týn 10.04. 13:30 NE  
 
C2B1603 Měčín Staňkov 09.04. 10:00 SO Hřiště Bíluky
 
C2B1604 Mrákov Kasejovice 09.04. 10:00 SO  
 
C2B1605 Blovice Koloveč 09.04. 13:30 SO  
 
C2B1606 Hostouň Nepomuk 10.04. 10:00 NE Bělá n.Radbuzou
 
C2B1607 Sušice Holýšov 09.04. 12:15 SO UMT
 

 

17. kolo 17.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1701 Sušice Domažlice B 16.04. 12:15 SO UMT
 
C2B1702 Holýšov Hostouň 17.04. 14:30 NE  
 
C2B1703 Nepomuk Blovice 17.04. 12:15 NE  
 
C2B1704 Koloveč Mrákov 16.04. 10:00 SO  
 
C2B1705 Kasejovice Měčín 17.04. 10:30 NE  
 
C2B1706 Staňkov Stod 17.04. 10:00 NE  
 
C2B1707 Horš.Týn Nýrsko 17.04. 10:00 NE UMT Masarykova ul.
 

 

18. kolo 24.04.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1801 Domažlice B Horš.Týn 23.04. 12:15 SO UMT
 
C2B1802 Nýrsko Staňkov 23.04. 14:00 SO  
 
C2B1803 Stod Kasejovice 24.04. 13:30 NE  
 
C2B1804 Měčín Koloveč 23.04. 10:00 SO Hřiště Bíluky
 
C2B1805 Mrákov Nepomuk 23.04. 10:00 SO  
 
C2B1806 Blovice Holýšov 23.04. 14:00 SO  
 
C2B1807 Hostouň Sušice 24.04. 10:00 NE Bělá n.Radbuzou
 

 

19. kolo 01.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B1901 Hostouň Domažlice B 01.05. 10:00 NE Bělá n.Radbuzou
 
C2B1902 Sušice Blovice 30.04. 12:15 SO UMT
 
C2B1903 Holýšov Mrákov 30.04. 14:30 SO  
 
C2B1904 Nepomuk Měčín 01.05. 12:15 NE  
 
C2B1905 Koloveč Stod 30.04. 10:00 SO  
 
C2B1906 Kasejovice Nýrsko 01.05. 10:30 NE  
 
C2B1907 Staňkov Horš.Týn 01.05. 10:00 NE  
 

 

20. kolo 08.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2001 Domažlice B Staňkov 07.05. 12:15 SO UMT
 
C2B2002 Horš.Týn Kasejovice 08.05. 10:00 NE  
 
C2B2003 Nýrsko Koloveč 07.05. 14:00 SO  
 
C2B2004 Stod Nepomuk 08.05. 13:30 NE  
 
C2B2005 Měčín Holýšov 07.05. 10:00 SO Hřiště Bíluky
 
C2B2006 Mrákov Sušice 06.05. 17:00  
 
C2B2007 Blovice Hostouň 07.05. 14:00 SO  
 

 

21. kolo 15.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2101 Blovice Domažlice B 14.05. 14:00 SO  
 
C2B2102 Hostouň Mrákov 15.05. 10:00 NE Bělá n.Radbuzou
 
C2B2103 Sušice Měčín 14.05. 12:15 SO UMT
 
C2B2104 Holýšov Stod 15.05. 14:30 NE  
 
C2B2105 Nepomuk Nýrsko 15.05. 12:15 NE  
 
C2B2106 Koloveč Horš.Týn 14.05. 10:00 SO  
 
C2B2107 Kasejovice Staňkov 15.05. 10:30 NE  
 

 

22. kolo 22.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2201 Domažlice B Kasejovice 21.05. 12:15 SO UMT
 
C2B2202 Staňkov Koloveč 22.05. 10:00 NE  
 
C2B2203 Horš.Týn Nepomuk 22.05. 10:00 NE  
 
C2B2204 Nýrsko Holýšov 22.05. 10:00 NE  
 
C2B2205 Stod Sušice 22.05. 13:30 NE  
 
C2B2206 Měčín Hostouň 21.05. 10:00 SO Hřiště Bíluky
 
C2B2207 Mrákov Blovice 21.05. 10:00 SO  
 

 

23. kolo 29.05.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2301 Mrákov Domažlice B 28.05. 10:00 SO  
 
C2B2302 Blovice Měčín 28.05. 14:00 SO  
 
C2B2303 Hostouň Stod 29.05. 10:00 NE Bělá n.Radbuzou
 
C2B2304 Sušice Nýrsko 28.05. 12:15 SO UMT
 
C2B2305 Holýšov Horš.Týn 29.05. 14:30 NE  
 
C2B2306 Nepomuk Staňkov 29.05. 12:15 NE  
 
C2B2307 Koloveč Kasejovice 28.05. 10:00 SO  
 

 

24. kolo 05.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2401 Domažlice B Koloveč 04.06. 12:15 SO UMT
 
C2B2402 Kasejovice Nepomuk 05.06. 10:30 NE  
 
C2B2403 Staňkov Holýšov 05.06. 10:00 NE  
 
C2B2404 Horš.Týn Sušice 03.06. 17:30  
 
C2B2405 Nýrsko Hostouň 05.06. 10:00 NE  
 
C2B2406 Stod Blovice 05.06. 13:30 NE  
 
C2B2407 Měčín Mrákov 04.06. 10:00 SO Hřiště Bíluky
 

 

25. kolo 12.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2501 Měčín Domažlice B 11.06. 10:00 SO Hřiště Bíluky
 
C2B2502 Mrákov Stod 11.06. 10:00 SO  
 
C2B2503 Blovice Nýrsko 11.06. 14:00 SO  
 
C2B2504 Hostouň Horš.Týn 12.06. 10:00 NE Bělá n.Radbuzou
 
C2B2505 Sušice Staňkov 19.03. 15:30 SO UMT
 
C2B2506 Holýšov Kasejovice 12.06. 14:30 NE  
 
C2B2507 Nepomuk Koloveč 12.06. 12:15 NE  
 

 

26. kolo 19.06.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
C2B2601 Domažlice B Nepomuk 18.06. 12:15 SO UMT
 
C2B2602 Koloveč Holýšov 18.06. 10:00 SO  
 
C2B2603 Kasejovice Sušice 17.06. 18:00  
 
C2B2604 Staňkov Hostouň 19.06. 10:00 NE  
 
C2B2605 Horš.Týn Blovice 19.06. 10:00 NE  
 
C2B2606 Nýrsko Mrákov 19.06. 10:00 NE  
 
C2B2607 Stod Měčín 19.06. 13:30 NE