Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování - DIVIZE

29. 6. 2010

A2A - Divize A

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0101 Koloveč Tábor 08.08. 16:00 NE  
 
A2A0102 FC Zličín Bohemians 1905 B 07.08. 10:30 SO  
 
A2A0103 Vlašim B Doubravka 08.08. 17:00 NE Kácov
 
A2A0104 Votice Motorlet Praha 07.08. 17:00 SO  
 
A2A0105 Litol Hořovicko 07.08. 17:00 SO  
 
A2A0106 Benešov Strakonice 1908 07.08. 17:00 SO  
 
A2A0107 Domažlice Příbram B 07.08. 17:00 SO  
 
A2A0108 Třeboň Sezimovo Ústí B 08.08. 10:30 NE  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0201 Tábor Sezimovo Ústí B 14.08. 17:00 SO Bydlinského
 
A2A0202 Příbram B Třeboň 15.08. 10:15 NE UMT
 
A2A0203 Strakonice 1908 Domažlice 15.08. 17:00 NE Na Křemelce
 
A2A0204 Hořovicko Benešov 14.08. 17:00 SO  
 
A2A0205 Motorlet Praha Litol 14.08. 17:00 SO UMT
 
A2A0206 Doubravka Votice 14.08. 17:00 SO UMT
 
A2A0207 Bohemians 1905 B Vlašim B 14.08. 10:15 SO Ďolíček
 
A2A0208 Koloveč FC Zličín 15.08. 16:00 NE  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0301 FC Zličín Tábor 21.08. 10:30 SO  
 
A2A0302 Vlašim B Koloveč 22.08. 17:00 NE Kácov
 
A2A0303 Votice Bohemians 1905 B 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0304 Litol Doubravka 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0305 Benešov Motorlet Praha 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0306 Domažlice Hořovicko 21.08. 17:00 SO  
 
A2A0307 Třeboň Strakonice 1908 22.08. 10:30 NE  
 
A2A0308 Sezimovo Ústí B Příbram B 22.08. 17:00 NE  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0401 Tábor Příbram B 29.08. 17:00 NE Bydlinského
 
A2A0402 Strakonice 1908 Sezimovo Ústí B 29.08. 17:00 NE Na Křemelce
 
A2A0403 Hořovicko Třeboň 28.08. 17:00 SO  
 
A2A0404 Motorlet Praha Domažlice 28.08. 17:00 SO UMT
 
A2A0405 Doubravka Benešov 28.08. 17:00 SO UMT
 
A2A0406 Bohemians 1905 B Litol 28.08. 10:15 SO Ďolíček
 
A2A0407 Koloveč Votice 29.08. 16:00 NE  
 
A2A0408 FC Zličín Vlašim B 28.08. 10:30 SO  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0501 Vlašim B Tábor 04.09. 17:00 SO Kácov
 
A2A0502 Votice FC Zličín 04.09. 17:00 SO  
 
A2A0503 Litol Koloveč 04.09. 17:00 SO  
 
A2A0504 Benešov Bohemians 1905 B 04.09. 17:00 SO  
 
A2A0505 Domažlice Doubravka 04.09. 17:00 SO  
 
A2A0506 Třeboň Motorlet Praha 05.09. 10:30 NE  
 
A2A0507 Sezimovo Ústí B Hořovicko 05.09. 17:00 NE  
 
A2A0508 Příbram B Strakonice 1908 04.09. 10:15 SO UMT
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0601 Tábor Strakonice 1908 12.09. 17:00 NE Bydlinského
 
A2A0602 Hořovicko Příbram B 11.09. 17:00 SO  
 
A2A0603 Motorlet Praha Sezimovo Ústí B 11.09. 17:00 SO UMT
 
A2A0604 Doubravka Třeboň 11.09. 17:00 SO UMT
 
A2A0605 Bohemians 1905 B Domažlice 11.09. 10:15 SO Ďolíček
 
A2A0606 Koloveč Benešov 12.09. 16:00 NE  
 
A2A0607 FC Zličín Litol 11.09. 10:30 SO  
 
A2A0608 Vlašim B Votice 12.09. 17:00 NE Kácov
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0701 Votice Tábor 18.09. 16:30 SO  
 
A2A0702 Litol Vlašim B 18.09. 16:30 SO  
 
A2A0703 Benešov FC Zličín 18.09. 16:30 SO  
 
A2A0704 Domažlice Koloveč 19.09. 10:15 NE  
 
A2A0705 Třeboň Bohemians 1905 B 19.09. 10:30 NE  
 
A2A0706 Sezimovo Ústí B Doubravka 19.09. 16:30 NE  
 
A2A0707 Příbram B Motorlet Praha 19.09. 10:15 NE UMT
 
A2A0708 Strakonice 1908 Hořovicko 19.09. 16:30 NE Na Křemelce
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 Tábor Hořovicko 26.09. 16:30 NE Bydlinského
 
A2A0802 Motorlet Praha Strakonice 1908 25.09. 16:30 SO UMT
 
A2A0803 Doubravka Příbram B 25.09. 16:30 SO UMT
 
A2A0804 Bohemians 1905 B Sezimovo Ústí B 25.09. 10:15 SO Ďolíček
 
A2A0805 Koloveč Třeboň 26.09. 16:00 NE  
 
A2A0806 FC Zličín Domažlice 25.09. 10:30 SO  
 
A2A0807 Vlašim B Benešov 26.09. 16:30 NE Kácov
 
A2A0808 Votice Litol 25.09. 16:30 SO  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0901 Litol Tábor 02.10. 16:00 SO  
 
A2A0902 Benešov Votice 02.10. 16:00 SO  
 
A2A0903 Domažlice Vlašim B 02.10. 16:00 SO  
 
A2A0904 Třeboň FC Zličín 03.10. 10:30 NE  
 
A2A0905 Sezimovo Ústí B Koloveč 03.10. 16:00 NE  
 
A2A0906 Příbram B Bohemians 1905 B 03.10. 10:15 NE UMT
 
A2A0907 Strakonice 1908 Doubravka 03.10. 16:00 NE Na Křemelce
 
A2A0908 Hořovicko Motorlet Praha 02.10. 16:00 SO  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1001 Tábor Motorlet Praha 10.10. 16:00 NE Bydlinského
 
A2A1002 Doubravka Hořovicko 09.10. 16:00 SO UMT
 
A2A1003 Bohemians 1905 B Strakonice 1908 09.10. 10:15 SO Ďolíček
 
A2A1004 Koloveč Příbram B 10.10. 16:00 NE  
 
A2A1005 FC Zličín Sezimovo Ústí B 09.10. 10:30 SO  
 
A2A1006 Vlašim B Třeboň 10.10. 16:00 NE Kácov
 
A2A1007 Votice Domažlice 09.10. 16:00 SO  
 
A2A1008 Litol Benešov 09.10. 16:00 SO  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1101 Benešov Tábor 16.10. 15:30 SO  
 
A2A1102 Domažlice Litol 16.10. 15:30 SO  
 
A2A1103 Třeboň Votice 17.10. 10:30 NE  
 
A2A1104 Sezimovo Ústí B Vlašim B 17.10. 15:30 NE  
 
A2A1105 Příbram B FC Zličín 16.10. 10:15 SO UMT
 
A2A1106 Strakonice 1908 Koloveč 17.10. 15:30 NE Na Křemelce
 
A2A1107 Hořovicko Bohemians 1905 B 16.10. 15:30 SO  
 
A2A1108 Motorlet Praha Doubravka 16.10. 15:30 SO UMT
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1201 Tábor Doubravka 24.10. 15:30 NE Bydlinského
 
A2A1202 Bohemians 1905 B Motorlet Praha 23.10. 10:15 SO Ďolíček
 
A2A1203 Koloveč Hořovicko 24.10. 15:30 NE  
 
A2A1204 FC Zličín Strakonice 1908 23.10. 10:30 SO UMT
 
A2A1205 Vlašim B Příbram B 24.10. 15:30 NE Kácov
 
A2A1206 Votice Sezimovo Ústí B 23.10. 15:30 SO  
 
A2A1207 Litol Třeboň 23.10. 15:30 SO  
 
A2A1208 Benešov Domažlice 23.10. 15:30 SO  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1301 Domažlice Tábor 30.10. 14:30 SO  
 
A2A1302 Třeboň Benešov 31.10. 10:30 NE  
 
A2A1303 Sezimovo Ústí B Litol 31.10. 14:30 NE  
 
A2A1304 Příbram B Votice 31.10. 10:00 NE UMT
 
A2A1305 Strakonice 1908 Vlašim B 30.10. 10:15 SO Na Křemelce
 
A2A1306 Hořovicko FC Zličín 30.10. 14:30 SO  
 
A2A1307 Motorlet Praha Koloveč 30.10. 14:30 SO UMT
 
A2A1308 Doubravka Bohemians 1905 B 30.10. 14:30 SO UMT
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1401 Tábor Bohemians 1905 B 07.11. 14:00 NE Bydlinského
 
A2A1402 Koloveč Doubravka 07.11. 14:00 NE  
 
A2A1403 FC Zličín Motorlet Praha 06.11. 10:30 SO UMT
 
A2A1404 Vlašim B Hořovicko 07.11. 14:00 NE Kácov
 
A2A1405 Votice Strakonice 1908 06.11. 14:00 SO  
 
A2A1406 Litol Příbram B 06.11. 14:00 SO  
 
A2A1407 Benešov Sezimovo Ústí B 06.11. 14:00 SO UMT
 
A2A1408 Domažlice Třeboň 06.11. 14:00 SO  
 

 

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1501 Třeboň Tábor 14.11. 10:30 NE  
 
A2A1502 Sezimovo Ústí B Domažlice 14.11. 14:00 NE  
 
A2A1503 Příbram B Benešov 14.11. 10:00 NE UMT
 
A2A1504 Strakonice 1908 Litol 14.11. 14:00 NE Na Křemelce
 
A2A1505 Hořovicko Votice 13.11. 14:00 SO  
 
A2A1506 Motorlet Praha Vlašim B 13.11. 14:00 SO UMT
 
A2A1507 Doubravka FC Zličín 13.11. 14:00 SO UMT
 
A2A1508 Bohemians 1905 B Koloveč 13.11. 10:45 SO Šeberov UMT

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA