Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Ivanem Kovácsem

27. 6. 2010

Rozhovor s trenérem Slavoje Koloveč Ivanem Kovácsem:

1)Ohlédnutí: Trenére jak by jste ohodnotil uplynulý ročník ?  


"Hodnocení uplynulého ročníku je určitě příjemné.Slavoj poprvé vyhrál oblastní přebor a postoupil do republikové soutěže, byť to bylo hodně napínavé a rozhodovalo se až v posledním kole. Je to úspěch, který bude možná doceněn až v budoucnu. Nastříleli jsme 86 branek, což je průměr skoro 3 branky na utkání, v domácích návštěvách jsme daleko vpředu. Za to patří dík především vedení klubu, které vytvořilo hráčům nadstandardní podmínky pro zimní přípravu i během soutěže, dále určitě hráčům za přístup, a to i v době, kdy se nám přestalo dařit a přišla na nás krize. A samozřejmě divákům, kteří chodili na naše domácí zápasy a i v rámci možností na zápasy venku. Naopak mrzí dvě věci, nepodařilo se získat tzv.duble, to znamená vyhrát i pohár,a nedokázali jsme porazit ani v jednom ze dvou utkáních Rokycany. Přebor byl v letošním ročníku hodně vyrovnaný,na obou koncích tabulky se rozhodovalo až v posledních zápasech a favorité prohrávali i zdánlivě "papírově" jasná utkání."

2)Jaké máte s mužstvem plány v nastávajícím ročníku 2010/2011 ? 


"V první divizní sezóně snad ani nemůže být jiný plán než záchrana. Nováčkové, kteří postoupí z oblastních přeborů, to mají hodně  těžké a většinou se pohybují ve spodních patrech nebo se po roce vrací zpět o třídu níž. Výkonnostní skok mezi oběma soutěžemi  je obrovský a bude především na hráčích,j ak se s ním vyrovnají. Hodně napoví už první dvě domácí utkání, ve kterých přivítáme FK Tábor a vítěze Pražského přeboru FC Zličín."

3) Otázka odchodů a příchodů ? 


"V současné době jsme oslovili řadu hráčů, se kterými jednáme a snažíme se je přivést do Kolovče. Jakmile bude něco vyřešeno,  určitě dáme vědět všem fandům a příznivcům. Hostování ukončili brankář Karel Míčka z Doubravky a Jarda Malý z Tachova. Oba se  vrátili do svých mateřských oddílů."

4) Jak a kdy začne probíhat příprava na divizní sezónu ?


"Příprava na novou sezónu začíná prvním tréninkem 13.července a je ve srovnání se zimní podstatně kratší. Hned o víkendu 18.-19. července bychom měli sehrát předkolo Ondrášovka cupu-pohár ČMFS. Soupeř ještě není znám, protože losování proběhne v pondělí 28.6. Následují další přípravná utkání a 8.srpna začína prvním kolem soutěžní ročník 2010/2011."
 

Palis

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář