Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava : Viktoria Plzeň B - Slavoj Koloveč

17. 7. 2011

 

  FC Viktoria Plzeň B    :      Slavoj  Koloveč        7  :   3       (  2   :   1 )

Sestava  Slavoje           :  Mleziva    (  51´  Turek zapůjčen z Viktorie ) , Duchek    Černý     Duben (  51´  Kadlec )      Vůjtěch   Linhart    Baxa   Pavlík    Kouba     Smíšek ( 46´ Kliment)  Kožíšek ( 46´Šperl)

Trenéři :   Roman Vyleta  a Michal  Čaloun

 

Sobotní dopoledne zavedlo hráče Slavoje do Vochova, kde se utkali s týmem Viktorie B.I v sobotu se trenéři Vyleta  a Čaloun museli obejít bez kompletního týmu. Chyběli Došek, Štverák – lehká zranění, Milota – pracovní povinnosti.  Dalším je stále hledání brankáře, bohužel zde zatím nemáme kvalitu.

juni_kolovec21.jpg

 

    Utkání začala Viktoria ve velkém náporu a do 15.minuty se brankář Mleziva nenudil a třemi vynikajícími zákroky držel stav 0:0. Až poté se probudili i hráči Slavoje a nebezpečně zakončovali Kouba2x a Vůjtěch. Střely, však mířily vedle. V 18.minutě se ujala Viktoria vedení 1:0, po střele zdálky brankář Mleziva nestačil dostatečně zareagovat. V této chvíli byli hráči Viktorie pohyblivější a krátkými přihrávkami přecházeli do nebezpečných útoků.To potvrdili i ve 33.minutě, kdy vstřelili druhou branku. Ve 35.minutě se objevil ve 100% šanci Vůjtěch a o malou chviličku Kožíšek, ale nedali. Vlasta se však přeci jen dočkal a potrestném kopu dorazil míč do branky Viktorie 1:2 z pohledu Slavoje  a tak skončil i poločas.

      I druhý poločas  se hrál v režii hráčů Viktorie. A ti také v 51.minutě zvýšili náskok na 3:1. Poté však hráči Slavoje předvedli, že hrát se dá s každým. První akci předvedli Šperl a Smíšek, bohužel zakončení bylo slabší.

 

Krásnou střelu zdálky vyslal Radek Černý, ale brankář zázračně vyškrábl na roh. A ta nejhezčí branka zápasu padla z kopačky Vůjtěcha v 56.minutě. Z 35metrů pod břevno. Takové branky se jen tak nevidí. Další akcí se blýskl Linhart, bohužel vedle. V této chvíli byli hráči Kolovče lepším týmem. A o vyrovnání se pokusil kapitán Radek Černý, ale bohužel brankář byl proti. Po této desetiminutovce a neproměněných šancích přišel trest a stav 5:2. Ještě jiskřičku vykřesal a branku vstřelil Černý. Stav 5:3 by zápasu jistě slušel, ale nařízené penalty za fauly ve vápně a dvě penalty stanovily skóre 7:3.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář