Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava : Slavoj Koloveč - TJ Klatovy

7. 8. 2011

Příprava : Slavoj Koloveč - TJ Klatovy 6:3

  Sestava Koloveč : Vršecký   (46´Bejdák)  Došek -  Černý  -  Duben (  70´Kožíšek) -  Brož, Purchmertl – Bereczký – Baxa -  Linhart(9´Kouba) , Kožíšek (46´Došlý) – Pavlík  (82´Kadlec)

V sobotu se konalo poslední přípravné utkání domácího mužstva Slavoje. Bylo pozváno mužstvo Klatov, a to hned v první minutě dalo branku. Slavoj dělal chybu na chybu a nehrálo v pohodě jako v minulých zápasech.

V 9.minutě se ještě nepříjemně zranil Linhart a musel odjet do Domažlické nemocnice. Velké šance měli Kožíšek, Kouba a Puchmertl. A tak se prosadil až ve 44.minutě Kouba. Poločas, který ukázal jak se dát podcenit soupeř a jak hrát špatnou kopanou, kterou určitě domácí diváci nechtějí  vidět.

  V druhém poločase hra pokračovala ve stejném duchu. V 55.minutě šli hráči Klatov opět do vedení po nedůrazném odkopu. V 57.minutě vyrovnával s chutí hrající Došlý 2:2. Po necelé minutě po krásném  pasu  od Doška překonal brankáře Klatov již po druhé Kouba. 3:2  Ovšem hráči Klatov se jen tak nevzdali a ještě jednou vyrovnali na 3:3 to 70.minutě. 73.minuta opět Kouba na 4:3. V 85.minutě dal svojí  druhou branku, po dalších dvou minutách uzavřel Kožíšek. 6:3 toto byl i konečný stav.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář