Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příprava : Chotíkov - Slavoj Koloveč

26. 7. 2011

Chotíkov  :  Koloveč          0  :  6    ( 0  :  0  )

 Sestava   :                       Bejdák - Kadlec - Černý ( 46´Baxa)  - Duben  -  Brož - Kliment ( 46´Milota) Vůjtěch – Linhart - Šlajs( 46´Pavlík) - Došlý -  Kouba

 Trenéři  :  Vyleta ,  Čaloun

Další přípravné utkání se hrálo ve Vochově v pondělí 25.07.2011. Kde Slavoj hostil Chotíkov,  účastníka krajského přeboru.

          Trenér Vyleta dal v utkání příležitost dalším hráčům a především těm, kteří nenastoupili v Chrástu. V brance se ukázal mladý brankář Dominik  Bejdák, od začátku hrál Jan Brož, Pavel Kadlec, František Šlajs a Josef Kliment.

 A bylo to první poločas znát. Únava a mladí hráči nevěděli jak na dobře organizovanou obranu vyzrát. Chotíkov se snažil napadat a nebezpečně útočit, ale pořádně brankaře neohrozil. Za Slavoj, se o vzruch zejména dvojice útočníků Kouba a Došlý, ale však brankář Chotíkova byl proti. Tudíž po vyrovnaném poločase bylo i skóre vyrovnané 0 : 0.

  Do druhého poločasu poslal trenér Vyleta, zkušené hráče jako Baxa, Milota, Pavlík  a hned to bylo na hře Slavoje znát. Po rychlých akcí po stranách se zejména střelecky zaskvěl Pavlík ( 4x) a byla to jedna branka hezčí než druhá. Dále se na skóre podílel Milota a Kliment. Hra druhý poločas byla spíše na polovině Chotíkova. Ti již neměli tolik sil na protiútoky a sil k zakončení.

 Byl to poučný přípravný zápas, který ukázal jak je na tom lavička. Řekl po utkání asistent Michal Čaloun. Myslím, že můžeme být spokojeni jak s výsledkem tak s hrou v druhém poločase dodal Roman  Vyleta.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář