Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přeštice - Slavoj Koloveč Jaro

17. 4. 2010

Přeštice - Slavoj Koloveč 0:2

branky : Černý, Parlásek

Sestava: Míčka, Černý, Milota, Vlček, Parlásek, Černohorský ( Bittengl M.), Baxa, Šperl, Bittengl J., Malý ( Kliment), Kovács

V dalším zápase zavítal Slavoj Koloveč na půdu Přeštic. V úvodu zápasu ve 3. minutě zahrozili domácí, střelu směřující na branku vykopával Parlásek z brankové čáry.V prvním poločase se hra odehrával většinou ve středu hřiště bez velkých šancí na obou stranách.Několika násobná snaha Bittengla na změnu skóre skončila pouze v ruhách brankáře. Změna skóre přišla ve druhém poločase, v 70. minutě rozvlnil síť domácích hlavou Černý po rohovém kopu.0:1. V 79. minutě pojistil vedení Parlásek, který svým sólem ze středu hřiště prošel zkrze obranou a zakončil k pravé tyčce 0:2.

Trenér Kovács po zápase dodal:

"První poločas moc fotbalové krásy nenabídl,domácí se soustředili na obranu a my jsme se až na dvě příležitosti Jindry Bittengla do šancí nedostávali.Až po přestávce jsme měli trochu více prostoru,zrychlili kombinaci a myslím si,že zaslouženě vstřelili dvě branky.První Radek Černý hlavou a pojistku přidal "Pida"Parlásek,pro něj to byla zasloužená odměna za jeho výkon,protože to byl v tomto utkání náš nejlepší hráč."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jedničkář

Brancl,26. 4. 2010 21:01

Dva bodíky jsou pryč!

Ať koukám jak koukám, nic nevidím...

Ať koukám jak koukám, nic nevidím...,26. 4. 2010 13:22

2 Brancl : Copa se stalo ?

Jedničkář

Brancl,25. 4. 2010 23:20

Urážet umí každý.............Takže po dnešním výsledku do tebe kopat nebudu........

Jedničkář

xxx,18. 4. 2010 21:51

Ty demente,nauč se pravopis.

Jedničky

Brancl,18. 4. 2010 21:09

Byl jsi se někdy podívat na zápasy o soutěž výše?Asi nikoliv,jinak by jsi takto nemluvil.Propastný rozdíl mezi oběma soutěžemi.Zajeď někdy do Domažlic a uvidíš.

Jedničky

Jedničkář,18. 4. 2010 12:42

Thank you, moji hoši,děkuji za předvedenou hru a 3 bodíky z Prčic.Jdeme neomylně za postupem a žádní závistivci z řad béčkařů a céčkařů nám nemohou zabránit v postupu.Závistiví dementi,zalezte za pec a léčte si své mindráky,my, praví Kolofanti vám do městise přivedeme republikovou soutěž,to pro Vás znamená naučit se číst a rozumět prazštině.Vím,asi to bude problém a projeví se buranismus v plné nahotě,ale my praví,pevně věříme v inteligenci a cit kolovečských patriotů.Smrt soupeřům.