Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chodská Lhota - Slavoj Koloveč C

12. 5. 2013

8.5.2013  CHODSKÁ LHOTA   - Slavoj KOLOVEČ   C   3:7  /3:4/


Sestava: Lucák,Musil,Kadlec,Špirk,Duchoň,Brožovský,Polák,Vyhnal,Hodan,Pluhař,Shwarz,

Náhradníci: Dolejš,Dvořák Gottinger,

 

Žlutá karta: Vyhnal

Červená karta: Polák (dvě žluté)

Branky: Vyhnal, Schwarz 3,Gottinger, Hodan, Pluhař

 

Opět jsme prohrávali 1:0 v 15 minutě zápasu. Podařilo se nám však vyrovnat po pěkně kopnutém trestním kopem a ještě jsme přidali velmi rychlé dvě branky navíc a tak jsme vedli 3:1. Soupeř však hrál dobře  a naši hráči někdy nedokázali soupeři míč odebrat a tak jeho akci zastavit. Soupeř snížil stav na 3:2, ale po fatální chybě soupeřova brankáře jsme náš náskok opět navýšili o 2 branky. I naši hráči však dělali chyby a po jedné z nich hráči Chotské Lhoty snížili na 4:3. Za tohoto stavu ke konci prvé poloviny zápasu nařídil rozhodčí po předchozím faulu proti nám pokutový kop.Soupeřuv hráč však pokutový kop neproměnil (kopnul míč mimo branku). Před realizací pokutového kopu však byl vyloučen náš hráč za připomínky k rozhodnutí rozhodčího. Toto zkomplikovalo připravované střídání. Takže naše mužstvo hrálo celý druhý poločas o 10. Po postupném vystřídání jsme dali ještě 3 branky,protože soupeř musel hru otevřít a naším utočníkům se otevírala snadnější cesta k brance soupeře.

Vyjádření trenéra: Dle mého názoru rozhodl neproměněný pokutový kop a pak velká bojovnost našich hráčů v druhé polovině, když jsme hráli o deseti. Dnes musím pochválit za předvedený výkon a hlavně bojovnost celé mužstvo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář