20. 9. 2009

7. kolo

Pačejov - Slavoj Koloveč 2:5

Branky : Souček 3x, CHval L.,Gabriel M.

Do dalšího kola krajské soutěže dorostu zajížděli naši dorostenci do Pačejova.A docela s obavami,protože v předešlých zápasech jsme si vždy z PAčejova kromě červené karty vezli nepříjemnou prohru.Ale smůla byla napůl protržena.Do vedení se Pačejov dostal v 10.minutě.Ve 20.minutě naši srovnali na 1:1.Další gól přidal Gabriel z trestného kopu.Aby neporušili naši hráči tradici v Pačejově,obdržel červenou kartu tentokrát brankář Janeček a do naší brány se hrdinně postavil Fanda Šlajs,který se uvedl zlikvidováním penalty ,která byla ještě přidána k červené kartě.To doslova stmelilo kolovečský tým a teprve v počtu 10 hráčů na hřišti předvedli pačejovským svoje fotbalové umění.Kladné hodnocení hry obdrželi naši dorostenci nejen od svých fanoušků,ale i od pačejovských příznivců.Konečný stav utkání Pačejov - Slavoj Koloveč 2 : 5.

1.Koloveč760125: 1018( 6)
2.Horažďovice651027: 616( 10)
3.Blovice751125: 1016( 7)
4.Holýšov750226: 1215( 3)
5.Mrákov750223: 1815( 3)
6.Nýřany742118: 914( 5)
7.VD Luby741219: 913( 1)
8.Poděvousy732215: 1211( -1)