Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.kolo Slavoj Koloveč - TJ Přeštice

13. 9. 2009

6. kolo

Slavoj Koloveč - TJ Přeštice 2:0 (1:0)

Branky Slavoj : Šperl, Duchoň

Sestava : Janča, Mareš, Kufner, Milota, Bittengl M., Černohorský, Parlásek, Šlajs (Homolka), Bittengl J., Šperl, Rejthar ( Duchoň)

 

Do Kolovče k šestému kolu zavítal celek Přeštic, který v minulém kole sestřelil Holýšov. Zápas se od začátku  odehrával bez vážných šancí, především na obou stranách chybělo zakončení. Ve 21. minutě Slavoj připravil první střídání, odešel Šlajs a přišel Homolka. Ve 26. minutě obdržel žlutou kartu Kufner. Do poločasu si ale Slavoj jednu šanci vytvořil, na jejím konci se po Šperlově průniku a prostřelením brankáře zavlnila síť. 1:0.Ve 48. minutě hosté zahrozili, ale Janča byl v brance pozorný. V 54. minutě došlo ke druhému střídání, odešel Rejthar a přišel fanoušky vyvolávaný Duchoň. V 64. minutě zahrozili opět hosté, když se po chybě obrany dostali do přečíslení, ale chyběla jim naštěstí pro Slavoj přesná koncovka. V 67. odešel ze hřiště Kufner a přišel Kliment. V 68. minutě přihrál Šperl Duchoňovi za velkým vápnem, který krásnou střelou bez přípravy přestřelil obranu a skóroval 2:0. V 73. minutě Klimet zatáhl rychlým průnikem míč na velké vápno, přihrál přes obranu Šperlovi, který těsně minul branku. Do konce zápasu se už nic vážného nestalo, tak si Slavoj před 430 platícími diváky připsal další cenné vítězství.

Po zápase dodal trenér Bittengl:

„Chtěl jsem, abychom nehráli nakopávané míče, ale spíše kombinovali po zemi. To se dařilo, i když pro diváky to možná nebylo tak atraktivní. Na druhou stranu utkání nebylo chudé na velký počet osobních soubojů,“  „Po gólu už jsme míč na kopačkách drželi spíše my a hosté neměli šanci. Musím ale přiznat, že měli silné hráče na vápnech a standartní situace občas vypadaly nebezpečně.“

              Branka na 1:0 ( Venca Šperl )

 

Branka na 2:0 ( Miloš Duchoň)

Fotky ze zápasu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář