Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.kolo FK Holýšov - Slavoj Koloveč

31. 8. 2009

4. kolo

FK Holýšov - Slavoj Koloveč 2:0(0:0)

 Sestava Koloveč : Janča - Mareš, Milota, Bittengl M. (Eiad), Leider( Homolka), Parlásek, Baxa, Černohorský, Šperl, Bittengl J.Rejthar.

Do utkání vstoupila obě mužstva bojovně, Slavoj oslaben o největší ikonu svého týmu Petra Vlčka se snažil Holýšov přehrát hned od začátku. V 9. minutě pronikl Jeniš do vápna, kde byl jasně faulován, ale hlavní sudí Červený penaltu nepískl, následně o minutu později za faul na Tlustého obdržel žlutou kartu Mareš. Ve 25. minutě střílel z úhlu Baxa, branku však jen těsně minul. První poločas přinesl velmi vyrovnanou hru obou týmu. Žádnou větší akci, však již nepřinesl. 
     V úvodu druhého poločasu holýšovští  začali  hráče Slavoje přehrávat, Kaas jen těsně minul Jančovu branku. V 54. minutě pronikl po narážečce do vápna Černohorský, exholýšovský střelec však ve vyložené šanci střílel pouze nad břevno. O osm minut později před vápnem domácích fauloval Majlát pronikajícího Šperla a obdržel červenou kartu.  Poté se Slavoj dostával do slibných situací, avšak bez úspěšného zakončení. V 64. minutě obdržel žlutou kartu Černohorský a o dvě minuty později i domácí Jeniš. V 69. minutě pálil Panuška, ale minul Jančovu klec. O dvě minuty později odměnil sudí žlutou kartou  Šperla, jenž fauloval domácího hráče. V 73. minutě zahrávali po faulu na Jeniše domácí přímý kop, ale Tlustý branku minul. 
     Následně obdržel žlutou kartu za faul na pronikajícího hráče Slavoje domácí Šimka. Hráči Slavoje zahrávali přímý kop, míč doplachtil do sítě, avšak nedovoleným způsobem, když si Bittengl pomohl rukou a následně obdržel žlutou kartu. 
V 83. minutě přešel Juráš přes obranu Kolovče až k vápnu, kde přihrál Panuškovi a ten míč pohotově uklidil za Jančovo záda 1:0.
     V 84. minutě dostal žlutou kartu za faul domácí kapitán Tlustý. 
O tři minuty později šel do hry Ota Manowetz. Dostal se na hřiště v okamžiku, kdy Panuška zahrával trestný kop ze strany do vápna a Ota Manowetz při svém prvním doteku s míčem hlavičkoval za bezmocného Janču 2:0
     Domácí začali kontrolovat hru a šetřili čas do konce utkání. Koloveč se snažila ještě o závěrečný nápor, avšak když už se dostali hosté do vápna, brankář Marcel jim ukradl míč z kopaček. Vítězný zápas Holýšova vydělo 670 platících diváků.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář