24.kolo Slavoj Koloveč - Rokycany

11. 5. 2009

Slavoj Koloveč – SK Rokycany  1:3 (1:1)

Sestava Koloveč: Simbartl, Mareš, Milota, Duchoň, Homolka, Rejthar, Diepold, Černohorský,  Kufner, Bittengl, Šperl

V dnešním zápase jsme přivítali celek Rokycan. Ve 13. minutě musel Simbartl likvidovat první vážnou akci hostů. Ve 30. minutě hosté opět útočili na branku Slavoje, Simbartl útočníka ve vápně zfauloval, po nařízené penaltě Kučera poslal Rokycany do vedení 0:1šance. Koloveč se v další fázi prvního poločasu dostával pod tlak hostů, kteří lépe kombinovali. Vyrovnání přišlo ve 41. minutě po faulu na Šperla  ve vápně, sám Šperl proměnil pokutový kop. 1:1. Do druhého poločasu nastoupil Tomášek místo Kufnera. Ve 47. minutě Šperl útočil na branku, ale v závěru slibné míč ztratil. Hosté využili rozhozené obrany a přidali další branku Aubrechtem 1:2. Slavoj si dále vytvářel šance oproti prvnímu poločasu začal kombinovat , ale většina střel Šperla, Bittengla, Mareše skončila pouze v rukách hostujícího brankáře. V 74. minutě po chybě Diepolda na půli hřiště, se Rokycany dostali do přečíslení a opět Aubrecht vstřelil konečnou branku na 1:3.