Jdi na obsah Jdi na menu
 


21.kolo Doubravka - Koloveč

18. 4. 2009

21.kolo

Senco Doubravka - Slavoj Koloveč  5:1

branka Slavoje - Černohorský

Informace o zápase, až budu informován. Na zápase jsem nebyl. Palis

Na Sencu se odehrála scéna jak z akčního filmu

Plzeň - Šok zažili aktéři i diváci sobotního utkání fotbalového krajského přeboru v Plzni mezi domácím Sencem a Kolovčí. Zhruba po dvaceti minutách hry se přímo na trávníku odehrála scéna jako z akčního filmu.


Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
Autor: DENÍK/Martin Břenek

„Na tři skiny, kteří fandí našemu klubu, zaútočila v ochozech skupinka asi deseti mužů s šátky přes obličej. Útočníci hodili mezi ně dýmovnice a naši tři fanoušci ve snaze uniknout naskákali v průběhu zápasu do hřiště a prchali směrem ke kabinám. Dva z nich se v nich ukryli, ale třetí zakopl a skupinka útočníků ho dostihla a napadla. Naštěstí okamžitě zareagovala pořadatelská služba a bitku rozehnala,“ popisuje incident prezident Senca Vladimír Chaloupek.

Útočníci byli překvapeni rychlým zásahem pořadatelů, naskákali do dvou zaparkovaných aut a odjeli. Napadené fanoušky zamkli pořadatelé v kabině, kde vyčkali příjezdu policie.

„Vše se i díky zásahu pořadatelů odehrálo velmi rychle, po pěti minutách se už zase pokračovalo ve hře. Nechápu ale, proč si útočníci vybrali k bitce náš stadion,“ kroutil hlavou Chaloupek.

Incident však bude mít dohru na půdě krajských fotbalových orgánů. Případem se bude zabývat na svém zasedání sportovně–technická komise PKFS.

„Podle mínění delegáta a rozhodčího naše pořadatelská služba neselhala, zasáhla okamžitě. To, že dostaneme postih, se ale vyloučit nedá,“ říká prezident Senca.

Doubravecký klub už incidenty s problémy s fanoušky stály v minulosti na pokutách dvě stě tisíc korun.

„Jsou to vyhozené peníze, které bychom raději věnovali naší mládeži. Snažíme se problémovým fanouškům domluvit. Na jaře byl dosud klid, chovali se slušně. Tentokrát byli napadeni, ale kdyby na hřišti nebyli, k incidentu by nedošlo. Ideální by bylo, kdyby na naše zápasy přestali chodit,“ míní Chaloupek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář