14. 4. 2009

20. kolo

Slavoj Koloveč – ZČE Plzeň 4:3

Omlouvám se za zpoždění, ale prožíval jsem velikonoce.

Po nevydařeném středečním zápase nastoupili hráči Slavoje proti týmu ZČE se kterým na podzim prohráli 3:1. Před slušnou diváckou kulisou se v 5. minutě předvedl hlavičkou Milota, ale pouze vedle. V 6. minutě Kufnerovo střele chyběl důraz. V 12. minutě se poprvé zavlnila síť hostující branky, když Bittengl skóroval hlavou po trestném kopu. Radost netrvala dlouho a hosté v 16. minutě vyrovnali také hlavou. 1:1. Ve 28. minutě se štěstím chytil brankář hostů trestný kop Šperla.  Ve 39. minutě prostřelil Milota obranu a brankáře a jeho střela byla tečovaná do branky 2:1. Po poločase si hosté vytvořili závar před brankou Slavoje, a po nastřelené ruce Homolky rozhodčí odpískal penaltu, kterou Bečvář vyrovnal stav na 2:2. V 56. minutě na sebe upozornil Rejthar, ale jeho střela skončila také vedle.V 63 minutě ale Rejthar svoji šanci využil a po centru Miloty z levé strany a teči Šperla zvyšoval na 3:2. V 66. minutě opustil po obdržené červené kartě hřiště hráč hostů. V 70. minutě Milota předvedl rychlý průnik do vápna nacentroval Černohorskému, ale jeho tvrdá střela bez přípravy skončila na tyčce. V 74. minutě zachránil Dolejš v brance Slavoje průnik hostů, ale v 76.minutě už nestačil na  vyrovnání 3:3. V 82. minutě soupeř pronikl opět za obranu, ale střela směřovala se štěstím vedle. V 90. minutě, když už se blížil konec zápasu zachránil výhru Kolovče Bittengl, který jako  první branku vstřelil hlavou.