Jdi na obsah Jdi na menu
 


16.kolo Koloveč - Holýšov

8. 4. 2009

Slavoj Koloveč - Stafin Holýšov 1:3

branka Koloveč - Mareš

V dohrávaném kole narazili na sebe sousední týmy, Koloveč a Holýšov. Za krásného počasí a slušné návštěvnosti se první přihlásili hosté, kteří si vytvořili před brankou Slavoje šanci, kterou zužitkovali v gól 0:1. V další fázi zápasu se hra odehrávala středem hřiště, bez šancí. Ve 29 minutě přišla příležitost pro Mareše, který zahrával trestný kop z hranice středového kruhu a jeho střela skončila o tyčku v brance 1:1. Do druhého poločasu nastoupili hráči Kolovče s chutí, na jejich předvedenou hru byla radost se dívat, ale chybělo přesnější zakončení v podání Šperla a Bittengla. Z nevyužitých šancí a velké snahy o vedení přišlo zklamání, když v 72. minutě hosté přidali další branku, kterou nestačil zachránit dobíhající Mareš. V 75. minutě rozhodčí odpískal Homolkovi nesmyslný faul ve vápně a nařízenou penaltou hosté navýšili své vedení. Hráči Slavoje přes velké úsilí už nestačili výsledek do konce zápasu zkorigovat, tak se museli na domácím hřišti smířit z porážkou. V nastaveném čase obdržel Milota červenou kartu. Za předvedenou hru jim ale bylo kotlem fanoušků poděkováno podporným heslem " Vyhrál horší tým"

Reakce hráčů po utkání:

Duchoň Miloš " Chtěl bych poděkovat všem hráčům za dnešní výkon, i když výsledek neodpovídal utkání. Divákům se dnešní zápas musel líbit."

Bittengl Jindřich " Viděli jsme docela hezký zápas. Možná můžeme být trochu ukřivděný, ale jinak si myslím, že jsme zápas prohráli neproměňováním šancí, hlavně já. "

Milota Jan " Myslím, že jsme odehráli docela kvalitní utkání, určitě mnohem lepší než v Horažďovicích a přesto jsme nezískali ani bod. Byli jsme soupeři více než vyrovnaným protivníkem. Bohužel rozhodlo znovu neproměňování šancí a na druhé straně chyby, po kterých narozdíl od nás Holýšov potrestal. Také mě mrzí mé vyloučení v 93. minutě, kdy jsem v souboji o míč , do té doby bez žluté karty dostal hned červenou.  Myslím, že to bylo hodně přísné vyloučení, ale nezbývá než se z toho otřepat a dát se zdravotně do hromady a věřit ve výhru s ZČE."

Šperl Václav " Myslím si, že dnešním utkání jsme mnoha lidem dokázali, že umíme hrát fotbal na vysoké úrovni.  Po celé utkání jsme byli LEPŠÍM týmem, ale momentálně nás trápí koncovka - a to beru i na sebe, kdybych dal branku na 2:1 tak by zápas vypadal jinak. Omlouván se tím celému týmu, protože taková šance jakou jsem měl se dává !!!. Nezbývá než znova zapnout a vybojovat tři body se ZČE. Jinak díky klukům v kotli včele s Palisem , kteří nás celý zápas podporovali. Byli jste úžasný."

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář