15.kolo Blovice - Slavoj Koloveč

15. 11. 2009

Blovice - Slavoj Koloveč 2:3

Branky : Souček 3x

Poslední podzimní kolo soutěžě dorostu sehráli naši dorostenci v Blovicích.K zápasu nastupovali v netradiční sestavě, kterou způsobilo onemocnění stabilních hráčů.Přesto dokázali, že 1. místo v tabulce jim skutečně patří.Skóre otevřeli naši kluci v 16.minutě,kdy Franta Šlajs krásně přihrál před branku soupeře a Honza Souček dorazil míč do brány.Dlouho jsme se však neradovali, protože soupeř srovnal na 1:1.
Naděje jsme vkládali do 2.poločasu , který je vždy pro naše hráče přínosnější. V 64.minutě opět zvýšil Honza Souček na 2:1. I to dokázal soupeř zlikvidovat na stav 2 : 2.Značnou mírou se na tomto stavu podepsal rozhodčí, který celý zápas vedl nejistě a nedokázal sám ohodnotit vzniklou situaci. V 87. minutě o stavu rozhodl Honza Souček , který namířil svou střelu i přes postavenou zeď přímo do brány.Tak skončilo podzimní kolo pro dorostence dnešní výhrou v Blovicích 2 : 3 a 1.místem v celé podzimní sezoně. Díky našim trenérům - Martinu Dolejšovi, Frantovi Krumlovi a Jirkovi Pórovi , kterým po 15 sobot pěkně zahráli na nervy , ale někdy i potěšili a díky i klukům za jejich výkony.

1.Koloveč15131173: 1840( 16)
2.Horažďovice15122160: 1338( 17)
3.Holýšov15120372: 2236( 12)
4.VD Luby15112254: 1935( 11)
5.Mrákov15110457: 3233( 9)
6.Pačejov1580736: 2824( 0)
7.Horš.Týn1562745: 3520( -1)
8.Blovice1562733: 5720( -1)