18. 10. 2009

11. kolo

Nýrsko - Slavoj Koloveč 4:5

Branky : Souček 2x, Šlajs F.,Kadlec P.,Gabriel M.

Dnešní odložený zápas sehráli dorostenci v Nýrsku . Již ve 20. minutě zápasu inkasovali od soupeře první gól.Ve 25. minutě srovnal Franta Šlajs skóre na 1:1. Celý první poločas byla hra soupeře daleko dynamičtější,čemuž odpovídal i stav prvního poločasu 3 :1 pro domácí.Do druhého poločasu nastoupili naši kluci s lepší taktikou a hlavně nýrským soupeřům ubývaly síly.Přesto v 60.minutě byl stav zápasu pro domácí 4:2 .Na 4:3 snižovali naši z penalty po faulu na Chvala. Pak ještě přidali kolovečtí další gól na 4:4 a zdálo se , že tento výsledek bude konečný .V 90. minutě však po krásném kopu Gabriela na bránu a velkém zmatku před nýrskou bránou zakončili naši dorostenci zápas pátým a posledním gólem.Takže konečný výsledek 4:5.