Jdi na obsah Jdi na menu
 


(236)Slavoj Koloveč - FK Holýšov

3. 4. 2010

Koloveč - Holýšov : 0 : 6

Ke dnešnímu zápasu nastoupili naši dorostenci na domácí půdě proti celku Holýšova. Cituji slova trenérů, Martina Dolejše a Franty Krumla: "Již v úvodu zápasu naprosto propadla středová hra a role dvou záložníků. Tím se celé utkání odehrávalo před naší brankou, která utrpěla velký debakl. Kádr týmu je velice úzký ,a proto každý hráč má své místo jisté bez ohledu na to, jaký podá výkon. Zvláště ti hráči, kteří by měli být oporou týmu už po 3zápasy dokáží jen kritizovat své mladší nástupce a sami nepředvádí hru, kterou v podzimních zápasech nastartovali. Holýšovský tým předvedl perfektní kombinovanou hru a ukázal, že mají snahu vyhrát a ne si jen zahrát fotbal jako naši kluci. Doufejme, že se nad sebou celý tým zamyslí a začne hrát hru, za kterou se nebudou muset stydět oni, ani jejich fanoušci.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dotaz

Plana,7. 4. 2010 20:20

Co znamená to hrát fotbal jako v lubech ? :D

brigáda

další hráč,5. 4. 2010 20:27

Přeně tak, když de někdo na brigádu,aby měl prachy na chlastání, místo zápasu, tak to je taky špatně.

tvorba hry

taky hráč,5. 4. 2010 19:45

s hráčema který byli místo zápasu na brigádě se prostě proti Holejšovu tvořit hra nedá ...

hráči

Kadlis ,5. 4. 2010 19:14

Patko, já je sháněl jenže mi řekni koho Gabriel ze Stankova je v Domažkách a ty co to maj blízko jsou v Poděvousech tk je to těžký. A s paní Součkovou plně souhlasim, každej z nás si musí urovnat jestli chce vyhrávat a hrát fotbal kterej ho baví nebo fotbal jako v Lubech. A treninky v zimě byli a komu to nestačilo tak 8čko mělo tréninky a Béčko tky na Béčko jsem chodil jen ja tk neříkej, že nebyli treninky. Kadlís7

zápasy

hráč,5. 4. 2010 19:02

Každej zápas je to stejný..... hráčů sotva do základní sestavy a všichni si pak myslí,když je málo hráčů tak mají jasné místo v sestavě.To je pak těžké mít motivaci hrát.Bohužel od podzimu se celej kádr zhoršil hlavně komunikací, hráči ktěří jsou oporou týmu spíš zajímá buzerovat mladší hráč a sami hru už tak netvoří jako minule.Všichni by se měli zamyslet a zlepšit hru ne jako jednotlivec ale jako tým!!!!

úzkej kadr

Patko,4. 4. 2010 19:36

máme moc úzkej kádr a každej je si jistej svým místem, není žádná konkurence a motivace se zlepšovat a hlavně některým chybí chuť do hry, chtělo by to alespoň tři hráče, bohužel sehnat nějaký je problém:-(

nevim

ternink,4. 4. 2010 9:52

pravda ....3 treninky za mesic nestaci...

dorost

Fanoušek dorostu,3. 4. 2010 21:11

Fandím a budu fandit dorostu, i když dnes prohrál a rozhodně se za jejich hru nestydím. Myslím si, že předvedená hra odpovídá momentálním možnostem mužstva. Pokud mají páni trenéři vyšší ambice, měli o zimní přestávce zlepšit scouting a ne hledat problémy tam kde nejsou.